HAKKIMIZDA

Bursa'da araç tasarımları üzerine 2010 yılında kurulmuş olan firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çaba harcıyor. Araç tasarımlarında mümkün olan en konforlu araçları sunmaktayız.

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız.

Vip tasarım ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

Hizmet her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz.

Üzerinde çalıştığımız her vip tasarım için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Yalnızca konforu değil aynı zamanda güvenliğinizi de düşünen Viptasarimluxury ekibi, bu nedenle tüm süreci kontrolü altında tutarak sizlere en iyisini sunmayı amaç edinmektedir. Otomotiv sektörünün tüm standartlarına uyularak gerçekleştirilen Mercedes vip tasarım işlemleri, farkındalığınızı gösterebilmeniz için sizlere en güzel olanakları sunuyor. Kendinizi herkesten farklı hissedeceğiniz Viano ,vito,V class hizmetlerinde, en yenilikçi teknolojiler ve en kaliteli ürünler kullanılmaktadır.  

Hem kalitenin hem de konforun bir arada yer aldığı bir yaşam alanına sahip olmakla birlikte hayatınıza bir anlam katmaktadır.

Kendini özel hissetmek isteyenler için sunulan hizmetlerden biri olan viptasarimluxury hizmetleri, en yaratıcı ve en etkili çözüm önerileri sunularak profesyonel bir ütasarıda gerçekleştirilmektedir. Araçlara bambaşka ve çok daha özel bir görünüm kazandıran vip tasarım ve dizayn seçenekleri, gerekli olan tüm ayrıntılar göz önünde bulundurularak yerine getirilmektedir.

Evinizdeki, ofisiniz deki rahatlığa kavuşmak için tek yapmanız gereken Mercedes Vito, Mercedes Viano, Mercedes crafter ,Volkswagen Transporter, Volkwagen Carevella ,Volkwagen Crafter olmak üzere tüm Van tipi araçların VIP tasarım ve Dizayn çözümlerini üreten bir kuruluştur

Vizyonumuz

İhtiyaclarınız çercevesinde gelecegin araç tasarımlarını asla eksimiyecek modası gecmeyecek tasarımda size sunmaktır.

Gayemiz Türkiye ve dünyada en iyi araç tasarım hizmeti sunmaya devam ederek konforlu araç tasarımları yapmaktır.

Misyonumuz

2010 yılından bu yana süregelen araç tasarım hizmetlerimizde konforlu araçlar yaparak Bursa'daki araç sahiplerini modern ve şık tasarımlar sunarak memnun etmekteyiz..

Modası geçmeyen tasarımlarımız ile müşterilerimizin beğenisini kazanmaktayız.